Paket Çözümler

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

B2B Sistemi
B2C Sistemi
E-Tahsilat Sistemi
Kurumsal Web Sitesi

Sürekli gelişen ve yenilenen yapısı ile Esproit, ülke ekonomilerinin girişimci ruhu KOBİ’lere yönelik ve markalaşmayı hedefleyen tüm işletmelere uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaktadır. Esproit olarak markalaşma sürecinde sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp analiz ederek deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizin için hazırladığımız profesyonel B2B, B2C, e-tahsilat ve web çözümlerimiz, şirketinizin büyüyen ve gelişen yapısına uygun olarak hazırlanan hizmetlerimiz sayesinde kısa vadede etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

Esproit yazılım etkili hizmet olanakları ve destek sistemleriyle, düşük sahip olma maliyeti ve yüksek verimliliği sayesinde büyüyen KOBİ’lerin en doğru çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Bayileriniz ve müşterileriniz arasında sağlıklı bir ticaret sağlamayı amaçlayan yönetim sistemlerimizin size getirdiği birçok özellik ile işinizde fark yaratmanızı amaçlıyoruz.

  • Bayipro B2B sistemi, tam entegre olma yeteneği sayesinde şirketiniz ve bayileriniz arasındaki operasyonel hataları en aza indirirken, büyüyen KOBİ’nizde iş yükünüzü azaltır, gereksiz mail, telefon ve faks ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. Ayrıca mobil uyumlu bir sistem olan Bayipro ile ürün arama, sipariş verme ve ödeme yapma gibi tüm işlemleri akıllı telefonlarla ve ipadlerle de yapabilir, bayilerinizin tüm etkileşimlerini sisteminizde anlık olarak görebilirsiniz.
  • Sanal mağazanızı kurma olanağı sağlayan B2C Shoppro ve web çözüm hizmetlerimiz ile popüler satış kanalı haline gelen sanal pazar ortamında siparişin verilmesinden teslimata ve ödeme işlemlerinin tamamlanmasına kadar ki tüm süreçleri entegre bir sistem tarafından takip edebilmenizi sağlıyoruz.
  • Güvenli ve hızlı ödeme imkanı sağlayan Paypro müşteri ve bayilerinizin online ödeme yapmalarını sağlayan ve tahsilat süreçlerini takip edebileceğiniz, analiz ve raporlama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir yazılımdır. Gerçekleştireceğiniz işlemlerde tüm bankaların pos çözümlerini sağlayarak, tahsilat sürecinde zaman kaybı ve iş yükünüzü en aza indiriyoruz.
  • Esproit olarak kapsamlı web çözümleri olanaklarımızla sizlere kalite ve müşteri anlayışınızı en iyi şekilde sunmanızı sağlıyoruz. Sizlerin kurumsal profilinizi web tasarım hizmetlerimiz ile oluştururken, yaratıcı ve paylaşımcı vizyon anlayışımızla sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamaya ve sizler için hızlı ve kapsamlı çözümler sunmaktayız.