REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Esporit olarak Dünya standartlarında hizmet veren Enka Holding ile uzun soluklu ve memnuniyet esaslı çalışmalar yaptık. Kurumsal profillerini en iyi şekilde müşterilerine sunmalarını sağlayarak, kalite ve hizmet anlayışlarına en uygun web hizmetini onlara sunduk.Tüm Enka projeleri...
Detaylar
Popüler satış kanalı haline gelen sanal pazar ortamında MAKROM, marka değerlerini ve ürünlerini müşterilerine sunarken kurduğumuz sanal mağaza ve NEBIM WINNER yazılımı ile tam entegrasyon sağlayan MAKROM, müşterilerine hızlı ve kaliteli alışverişin tüm olanaklarını sunarken, müşteri memnuniyeti ve desteğini kusursuz bir şekilde oluşturdu.
Detaylar
Cihan Elektrik'in kurumsal kimliklerini en doğru şekilde sunmak ve şirket profillerini en iyi şekilde tanıtmak amacıyla seçtiği Esproit sunduğu web çözümleri ile Cihan Elektrik’in kurumsal profillerine uygun onları en iyi şekilde temsil edecek web sitesini kurarak hizmet ve kalite anlayışlarını müşterilerine sunmalarını sağladık. Tüm Cihan Elektrik projeleri...
Detaylar
Sanal mağaza yönetiminde kalite anlayışı ve kapsamlı çözüm olanakları sunan Esproit’ i tercih etti. Nebim Winner yazılımları ile tam entegre eticaret sistemimizde ürünlerini sunarken müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla yaptığımız çözümler sayesinde Ayakkabı Yağmuru’nun yükselen marka değerini yeniden inşa ettik.
Detaylar
Pırlanta ve takı sektöründe önemli bir marka olan Gumush seçimini bizden yana kullandı. Sunduğumuz e-ticaret çözümleri ile müşterilerine en iyi alışveriş fırsatları sunarak karlılığını artırdı.
Detaylar
Degerli müşterimiz Figur kurumsal web sitesinin yapımında bizi tercih etti. Biz de değerli müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyisini yapmayı amaçladık.
Detaylar
Norfolk’un sanal ortamdaki çözüm arayışlarına müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle cevap veren Esproit, ShopPro B2C ile sanal mağaza ortamında ürünlerini ve marka değerlerini müşterilerine sunmasını sağladı. Norfolk müşterilerine hızlı ve kaliteli alışveriş deneyimi sağlarken, müşteri memnuniyeti ve desteğini kusursuz bir şekilde oluşturdu.
Detaylar
Kurumsal kimliklerini en iyi şekilde sunmak, ürünlerini güvenilir ve hızlı yoldan müşterilerine ulaştırmak isteyen 2 YAKA e ticaret platformundaki tüm ihtiyaçları için Esproit’ i tercih etti. 2 YAKA sunduğumuz MİKRO yazılımları ile tam entegre B2C ShopPro sistemimiz sayesinde kaliteli alışverişi zirveye taşıyarak fark yarattı. Tüm 2yaka projeleri...
Detaylar
Müşterilerine en kaliteli ve özel çözümler sunan Esproit, B2B BayiPro otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Onur Otomotiv'in çözüm ortağı oldu. B2B Bayi Otomotiv sistemini Akınsoft muhasebe entegrasyonunu sağlayarak Onur Otomotiv'in iş geliştirme sürecine katkıda bulundu.
Detaylar