REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Türkiye’de 60 ilde 300 mağaza, Yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağazaya sahip Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi yurt için bayileri için de Bayipro B2B sistemlerini seçti. Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi SAP ile full entgre olan Bayipro sistemi sayesinde yurt içinde de bulunan bayilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.
Detaylar
Türkiye’de 60 ilde 300 mağaza, Yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağazaya sahip Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi yurt dışı bulanan bayileri için Bayipro B2B sistemlerini seçti. Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi NEBIM V3 ile full entgre olan Bayipro sistemi sayesinde yurt dışında bulunan bayilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.
Detaylar
Esporit olarak Dünya standartlarında hizmet veren Enka Holding ile uzun soluklu ve memnuniyet esaslı çalışmalar yaptık. Kurumsal profillerini en iyi şekilde müşterilerine sunmalarını sağlayarak, kalite ve hizmet anlayışlarına en uygun web hizmetini onlara sunduk.
Detaylar
Enka Holding için hazırladığımız “Mavi Piyasa” projesi, ikinci el iş makinalarının alım-satım işlemleri için hazırlanmıştır. İkinci el iş makinası almak isteyen ve satış yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanan web sitesinde kusursuz bir işleyiş sağlandı. Mavi Yaka projesi ile Enka Holding ikinci el piyasasına da yeni bir soluk getirdi.
Detaylar
Müşterilerine hızlı ve kapsamlı çözümler sunan Esproit, B2B BayiPro sistemleri ile etkin bir bayi yönetimi sağlayarak ENKA Holding’in bayi yönetim ağındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verdi. Tam entegrasyon yeteneğine sahip BayiPro ile bayileri arasındaki iş süreçlerini kısaltmalarını ve etkin bir yönetim sistemi kurmalarını sağladık.
Detaylar
Hızlı ve güvenli online ödeme sistemimiz olan PayPro e-tahsilat ile Enka’nın , bayileri ve şirketi arasındaki tahsilat süreçlerinde tüm iş yükünden kurtulmalarını ve zamandan tasarruf etmelerini sağlarken müşterilerine online ödemelerinde tüm bankaların POS çözümlerini sundular.
Detaylar
Hızlı ve güvenli online ödeme sistemimiz olan PayPro e-tahsilat ile Aroma’nın , bayileri ve şirketi arasındaki tahsilat süreçlerinde tüm iş yükünden kurtulmalarını ve zamandan tasarruf etmelerini sağlarken müşterilerine online ödemelerinde tüm bankaların POS çözümlerini sundular.
Detaylar
Sofra kurmak bir sanat işidir. Bu düşünce ile yola çıkan, ‘SOFRA SANATI’ mottosu ile kitlelerin beraber olan. Mutfaktan sofraya kadar geçen sürecin tümü kültür göstergesi ve sanatsal bir etkinlik şeklinde algılanıp, tasarım ve üretim bu doğrultuda hayata geçiren Hisar A.Ş. bayi sistemlerinde BayiPro'yu seçti.
Detaylar
Sektöründe 35 yılı aşkın tecrübe kazanmış, geniş vizyonlu uzmanların kurduğu tasarımları, teknolojisi, fonksiyonelliği ve özellikle çevreye yönelik duyarlı üretim süreçleriyle hayatınıza “yeni”liği ve “iyi”liği getiren Leggno-Enplus Bayipro ile çözüm ortağı oldu. B2B Bayi sistemini MİKRO entegrasyonu ile sağlayarak Leggno-Enplus'un iş geliştirme sürecine katkıda bulundu.
Detaylar