REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Türkiye’de 60 ilde 300 mağaza, Yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağazaya sahip Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi yurt dışı bulanan bayileri için Bayipro B2B sistemlerini seçti. Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi LOGO ile full entgre olan Bayipro sistemi sayesinde yurt dışında bulunan bayilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.
Detaylar
Esporit olarak Dünya standartlarında hizmet veren Enka Holding ile uzun soluklu ve memnuniyet esaslı çalışmalar yaptık. Kurumsal profillerini en iyi şekilde müşterilerine sunmalarını sağlayarak, kalite ve hizmet anlayışlarına en uygun web hizmetini onlara sunduk.
Detaylar
Enka Holding için hazırladığımız “Mavi Piyasa” projesi, ikinci el iş makinalarının alım-satım işlemleri için hazırlanmıştır. İkinci el iş makinası almak isteyen ve satış yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanan web sitesinde kusursuz bir işleyiş sağlandı. Mavi Yaka projesi ile Enka Holding ikinci el piyasasına da yeni bir soluk getirdi.
Detaylar
Müşterilerine hızlı ve kapsamlı çözümler sunan Esproit, B2B BayiPro sistemleri ile etkin bir bayi yönetimi sağlayarak ENKA Holding’in bayi yönetim ağındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verdi. Tam entegrasyon yeteneğine sahip BayiPro ile bayileri arasındaki iş süreçlerini kısaltmalarını ve etkin bir yönetim sistemi kurmalarını sağladık.
Detaylar
Hızlı ve güvenli online ödeme sistemimiz olan PayPro e-tahsilat ile Enka’nın , bayileri ve şirketi arasındaki tahsilat süreçlerinde tüm iş yükünden kurtulmalarını ve zamandan tasarruf etmelerini sağlarken müşterilerine online ödemelerinde tüm bankaların POS çözümlerini sundular.
Detaylar
Sofra kurmak bir sanat işidir. Bu düşünce ile yola çıkan, ‘SOFRA SANATI’ mottosu ile kitlelerin beraber olan. Mutfaktan sofraya kadar geçen sürecin tümü kültür göstergesi ve sanatsal bir etkinlik şeklinde algılanıp, tasarım ve üretim bu doğrultuda hayata geçiren Hisar A.Ş. bayi sistemlerinde BayiPro'yu seçti.
Detaylar
27 yıllık köklü geçmişi ile bu zamana kadar mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya ve ev elektroniği kategorilerinde dünyaca ünlü pek çok markayı Türk tüketicileri ile buluşturan ve perakende markası Enplus'ı bünyesinde bulunduran Enkay Grup, BayiPro MİKRO entegrasyonu ile bayileri arasındaki iş süreçlerini kısaltarak,hızlı ve etkin bir bayi yönetim ağı oluşturdu.
Detaylar
Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, sistemlerin ekipmanları yer alan Neutron AKINSOFT entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Tuşlu çalgılardan yaylı çalgılara, nefesli çalgılardan vurmalı çalgılara, gitar ve aksesuarlarına ait dünyaca ünlü birçok marka ve YAMAHA Türkiye temsilcisi olan Cangöz Müzik, daha önce kullandığı B2B bayi yönetim sistemi yazılımından vazgeçerek BayiPro çözümünü seçti. B2B yazılımında NEBIM V3 ile entegre sağlanarak firmanın iş süreçlerinin gelişmesi sağlanmıştır.
Detaylar