REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Tuşlu çalgılardan yaylı çalgılara, nefesli çalgılardan vurmalı çalgılara, gitar ve aksesuarlarından profesyonel bando enstrümanları ve aksesuarlarına ait dünyaca ünlü birçok marka ve YAMAHA Türkiye temsilcisi olan Cangöz Müzik, daha önce kullandığı B2B bayi yönetim sistemi yazılımından vazgeçerek BayiPro çözümünü seçti. B2B yazılımında NEBİM V3 muhasebe programı ile entegre sağlanarak firmanın iş süreçlerinin gelişmesi sağlanmıştır.
Detaylar
Tuşlu çalgılardan yaylı çalgılara, nefesli çalgılardan vurmalı çalgılara, gitar ve aksesuarlarına ait dünyaca ünlü birçok marka ve YAMAHA Türkiye temsilcisi olan Cangöz Müzik, daha önce kullandığı B2B bayi yönetim sistemi yazılımından vazgeçerek BayiPro çözümünü seçti. B2B yazılımında NEBIM V3 ile entegre sağlanarak firmanın iş süreçlerinin gelişmesi sağlanmıştır.
Detaylar
Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, sistemlerin ekipmanları yer alan Neutron AKINSOFT entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
9 Bölge Müdürlüğü ve 50 Şube Müdürlüğü ile Türkiye genelinde 21 farklı sektörde 681 projede, 2.091 hizmet noktasında 11.000’den fazla güvenlik görevlisi ile hizmet veren Securitas AXAPTA entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Otomotiv sektörünün önder firmalarından Kağan Otomotiv, otomobil sektöründe yaygın olarak kullanılan B2B bayi sisteminden, B2B BayiPro yazılım sistemini geçti. LOGO ile full entegre çalışan BayiPro, firmanın iş süreçlerinin gelişmesine, bayi yönetim organizasyonlarının kısalmasında etkili olmuştur.
Detaylar
Başak oto aksesuar sektörüne uzun yıllar hizmet etmiş tecrübeli ve genç bir kadroyla toptan satış ve ithalat faaliyetlerine Yedpa Ticaret Merkezindeki 500 m² lik showroomunda devam etmektedir.Başak oto aksesuarları grubundaki tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve ürün çeşidine her geçen gün yeni ürünleri eklemektedir.B2B yazılımında NETSİS ile entegre sağlanarak firmanın iş süreçlerinin gelişmesi sağlanmıştır.
Detaylar
Güney Kore menşeili KUMHO; Continental grup markalarından SEMPERIT markasının; binek, yüksek performans, ticari araç ve otobüs kamyon lastiklerinin ithalatını ve toptan satışını gerçekleştiren Üstündağ Lastik, B2B bayi yönetim sistemi yazılımı için BayiPro çözümünü seçti. B2B yazılımında LOGO ile entegre sağlanarak firmanın alt bayi ve üst bayi organizasyonları güçlendirildi.
Detaylar
Goodyear , Pirelli , Vredestein , Kumho ve birçok lastik markasının toptan dağıtıcılığının yanı sıra İstanbul’da bulunan 2 mağazası ile perakende sektöründe de hizmet veren Ekşili Otomotiv ETA entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
1979 Tarihinde Ticari faaliyete başlayan firma 1982 yılında Mutlu Aküleri Bayiliği,1983 yılında itibaren karışık oto lastik satışı ve servis hizmetleri,1986 yılında Lassa Bayiliği ile sektörün lideri konumuna gelen Ayko Otomotiv,BayiPro LOGO entegrasyonu ile B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Lastik sektöründe dünya devi olan MICHELIN perakende ve toptancı bayi olarak hizmet veren ayrıca BfGoodrich, Kormoran, Tigar ve Varta akü gibi markalarıda bünyesinde bulunduran Haskar Otomotiv ETA entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar