REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

30 yıllık bir geçmişe sahip olan AndOutdoor, doğa sporları ekipmanları ve organ nakil kapları ile yıllardır hizmet vermektedir. Her gün portföyüne eklediği ürün çeşitliliği ile sizlere her zaman yeni ve kaliteli ürünler sunmayı görev edinmiş AndOutdoor NEBİM V3 ile full entgre olan Bayipro sistemi sayesinde bayilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.
Detaylar
Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek yapısıyla, öncü ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunan Aymini Bebek Mobilyaları, B2B sistemlerinde LOGO entegrasyonu ile BayiPro'yu seçti.
Detaylar
2009 yılından günümüze duvar kağıdı ithalatı ve ihracatı yapmakta olan firma duvar kaplamalarında bir dünya devi olan moschino home markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Esproit B2b sistemini LOGO entegrasyonu ile sağlamıştır.
Detaylar
2005 yılında kurulmuş ve kendi tescilli markaları yanında aldığı distribütörlükle uzmanlık alanı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında tanınan, aranan bir marka olan Koza Güvenlik LOGO entegrasyonu ile BayiPro'yu seçti.
Detaylar
Sürekli yenilenen otomotiv sektöründe artan talep doğrultusunda en kısa sürede kaliteli ve hesaplı yedek parça temin etmekte olan Otosun BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Lastik sektöründe , Altenzo ve Accelera lastik markalarının Türkiye distribitörü olarak faliyet gösteren. Ayrıca aliminyum jant pazarında kendi patentli markası olan PDW-JAWS ve distribitörlüğünü yaptığı LEGEARTIS marka jantların ithalatını yapan Özgü Otomotiv ETA entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
2007 yılında hizmete başlayan, Güney Marmara ve Ege bölgesinde hizmet veren, ağırlıklı olarak süper market ve eczanelerle çalışmakta olan Dilem Sağlık bayi süreçlerini hızlandırmak için BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Bilişim sektöründe 20 yıllık iş tecrübesi ile faaliyet gösterenATOM Bilgisayar üretimi ile ATOMAX ve TURBOX markasını Türkiye'ye kazandırmıştır. 32 Kişilik Profesyonel ekibi ile hem sıfır hem ikinci el bilgisayarlarda satış ve satış sonrası ürünlerinde garanti sunmaktadır.B2B yazılımında AKINSOFT ile entegre sağlanarak firmanın iş süreçlerinin gelişmesi sağlanmıştır.
Detaylar
Santral kurulumu, ip santral kurulumu, kablosuz santral cihazları ve ip telefon satışları, voip ses hizmeti, numara taşıma, çağrı merkezi kurulum ve satış sonrası destek hizmetler veren Acar Telekom, BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Laboratuarlarında özel çevre ve bakım bilinçli parametrelere göre ürün formülasyonlarını geliştirmekte olan Sistem Kozmetik LOGO entegrasyonu ile BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar