REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

İthalatını yaptığı ürünleri çok kapsamlı olup kullanılan yazıcı ne marka olursa olsun ihtiyaçlara cevap veren Rota Büro bayi yönetim sistemi için BayiPro B2B çözümlerini seçti.
Detaylar
Firma adına tescil ettirdiği CALLIGRAPH markası ile ithal ettiği Muadil Toner, Muadil Kartuş ve Toner Tozları ile tüm Türkiye'de güvenilir ve kaliteli bir marka olarak bilinilirliğini her geçen gün arttırmakta olan Maska Bilgisayar MİKRO entegrasyonu ile ESPROİT B2B sistemlerini seçti..
Detaylar
Elektronik güvenlik, iş güvenliği, personel geçiş sistemleri, hırsızlık alarm sistemleri, yangın erken uyarı sistemleri ve daha bir çok ürün gurubunda güçlü tedarikçi olan Venas Güvenlik Sistemleri bayilik süreçi ile ilgi BayiPro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar
Türkiye ve dünya genelinde geniş ağa sahip, teknoloji üreten, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan yenilikçi ve öncü GLL Teknoloji, BayiPro çözümünü seçti.
Detaylar
Otomotiv aksamları sektöründe Türkiye'de lider konumda bulunan, bünyesinde 6500 çeşit ayna referansı, 2000 çeşit kapı kolu refaransı ve 3000 çeşit tampon refaransı bulunduran ART Otomotiv, BayiPro B2B yazılım sistemini seçti. LOGO ile full entegre çalışan B2B bayi yönetim sistemi, firmanın iş süreçlerinin gelişmesine, bayi yönetim süreçlerinin kısalmasında etkili olmuştur.
Detaylar
1999 yılında kurulan ve "Yapılarda Usta Çözümler" sloganı ile yola çıkan alçı sektöründe lider firma konumundaki Atışkan Yapı, BayiPro B2B bayi yönetim sistemimiz sayesinde bayileri ile arasındaki yönetim ağını hızlı ve etkin bir biçimde sağlarken, sipariş süreçlerini en aza indirerek kalite ve hizmet anlayışını bir adım öteye taşıdı.
Detaylar
Lastik ve jant ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı profesyonel öneriler, yenilikçi ve profesyonel hizmet kalitesi standartları içerisinde etkin servis hizmetleri sunan Atlastur Bayipro ile çözüm ortağı oldu. B2B Bayi Otomotiv sistemini MİKRO entegrasyonu ile sağlayarak Atlas Tur'un iş geliştirme sürecine katkıda bulundu.
Detaylar
Eti Yazılım’ın sanal mağaza yönetim sistemi ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamak için oluşturduğumuz tam entegrasyonlu B2C sistemimiz ile ürünlerini ve hizmet kalitelerini müşterilerine sunmalarını sağladık. Sanal pazar anlayışlarına yeni bir soluk getiren Eti Yazılım, online alışveriş ile müşterilerine yükselen marka değerini en iyi şekilde yansıttı.
Detaylar
Beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıf soru bankaları, TEOG sınavlarına özel olarak hazırlanmış eşleşen sorularla dolu kaynak kitapları, müfredata tam uyumlu seviye belirleyen yaprak testleri ve YGS test kitapları öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin seçkin tercihleri arasında yer almakta olan Koray Varol Akademi BayiPro B2B MİKRO entegrasyonunu seçti
Detaylar
Figür İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., küreselleşen pazarlarda bir dünya şirketi olmak için müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit edip; süreç, ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla Bayipro B2B sistemlerini seçti.
Detaylar