REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Dreamax müşterilerine kurumsal profillerini gösterirken, onlara kalite ve hizmet anlayışını en doğru ve en iyi şekilde yansıtacak web çözümleri için beraber çalıştık. Dreamax’a sunduğumuz web hizmetleri ile şirket profillerini en kaliteli şekilde yansıtacak kurumsal web sitelerini oluşturduk.
Detaylar
2002 yılından beri hizmet vermekte olan,dünyaca ünlü markaların ürünlerini ithal eden ve yerli üreticilerin ana bayiliğini yapan Garanti Halı,bayi sistemlerinde B2B BayiPro'yu seçti.
Detaylar
Marka tescilleri kendisine ait ELEGANCE, G.DANO, FLOTT ,STUDIOLINE, HOLLYWOOD, PANDA, HALIFAX markalarını bünyesinde bulundurmakla birlikte, DUNLOP markasının optik çerçevesi ve güneş gözlüğü ürünlerinin Türkiye satış ve pazarlama sorumluluğunu üstlenen, Kayatur Optik, B2B çözümleri için full LOGO entegrasyonu olan BayiPro'yu seçti.
Detaylar
2 Yaka kalite ve hizmet anlayışlarını müşterilerine sunmak, kurumsal profillerini en etkili şekilde tanıtmak için kapsamlı ve hızlı web çözümleri üreten Esproit'i seçti. Onlara sunduğumuz web hizmetleri ile daha çok müşteriye ulaşmalarını ve sanal ortamda etkin bir şekilde kendilerini tanıtmalarını sağladık.
Detaylar
Kayatur Optik'e kapsamlı ve hızlı çözümler üreten Esproit olarak LOGO yazılımları ile entegre olarak kurduğumuz kurumsal web siteleri ile Kayatur Optik etkili kalite anlayışlarını, marka bilinci ve hizmet sunumlarını en doğru ve en iyi şekilde müşterilerine aktardı.
Detaylar
Motoplus, oluşturduğu bayi ağını muhasebe programları ile tam entegre yeteneğine sahip BayiPro B2B sistemi sayesinde etkin bir şekilde yönetmektedir. Bayi yönetim sistemimiz gelişmiş özelikleri ve mobil uyumu sayesinde Motoplus'a ürünlerini ve stok durumunu bayileriyle anlık olarak paylaşabilmesini sağladı.
Detaylar
Popüler satış kanalı haline gelen sanal pazar ortamında MAKROM, marka değerlerini ve ürünlerini müşterilerine sunarken kurduğumuz sanal mağaza ve NEBIM WINNER yazılımı ile tam entegrasyon sağlayan MAKROM, müşterilerine hızlı ve kaliteli alışverişin tüm olanaklarını sunarken, müşteri memnuniyeti ve desteğini kusursuz bir şekilde oluşturdu.
Detaylar
Optik sektöründe yenilikçi ve girişimci yapısıyla Look Moda sanal mağaza ihtiyaçlarına Esproit ile çözüm buldu. Deneyimli ve uzman kadromuz oluşturduğu sanal mağaza yönetim sistemi ile Look Moda ürünlerini müşterilerine en iyi şekilde sunarken, onlara sanal alışverişi kaliteli ve hızlı yoldan almalarını sağlayarak sektöründe fark yaratmaktadır.
Detaylar
Tekstil sektöründe uzmanlaşan Duman Group sanal mağaza ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak Esproit’i tercih etti. Ürünlerini müşterileri ile buluşturan, marka ve kalite anlayışını en iyi şekilde yansıtan e ticaret sistemi Duman Group’un sektöründeki lider konumuna ve uluslararası yapısına uygun bir şekilde profesyonel olarak oluşturulmuştur.
Detaylar
Gençpa Teknolojileri A.Ş., iş ortaklarına ve hizmet verdiği bayilere sağlamış olduğu zengin ve yenilikçi ürün portföyüyle 2002 senesinden beri telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetlerini sürdürmektedir.Mikro Entegrasyon yazılımı ile bayi ağı çok iyi seviyede yönetilerek hedeflenen ciroların ulaşılması sağlandı.
Detaylar