REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Norfolk’un sanal ortamdaki çözüm arayışlarına müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle cevap veren Esproit, ShopPro B2C ile sanal mağaza ortamında ürünlerini ve marka değerlerini müşterilerine sunmasını sağladı. Norfolk müşterilerine hızlı ve kaliteli alışveriş deneyimi sağlarken, müşteri memnuniyeti ve desteğini kusursuz bir şekilde oluşturdu.
Detaylar
Tekstil sektöründe anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Chezmam daha fazla müşteriye ulaşmak, ürün ve fiyat portföylerini en iyi şekilde müşterilerine sunmak amacıyla B2C sistemlerinde öncü yazılım şirketi olan Esproiti seçti. Müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş olanakları sunarken, müşteri memnuniyetini kusursuz bir şekilde oluşturdu.
Detaylar
Otomotiv yedek parça satan degerli müşterimiz Nrg Otomotiv B2B bayi yönetim sistemini firmamızdan temin etti. Hali hazırda kullanmış oldukları Mikro muhasebe programını özel bir yazılım ile entegrasyonunu sağladık.Firma bu özel sistem vasıtasıyla bayileri olan ticari ilişkilerini daha sistematik bir çerceveye oturtarak iş akış süreçlerini geliştirdi.
Detaylar
Tunç Oto, kurmak istediği bayi ağına aradığı B2B çözümleri için Esproit'i tercih etti. Bayileri ile arasındaki iş süreçlerini gelişmiş özellikleri ve tam entegrasyon kabiliyetine sahip BayiPro bayi otomasyon sistemimizi kullanarak kısaltırken, kalite ve profesyonelliği yönetim ağında buluşturdu.
Detaylar
10 Numara Çiğköfte, bayileriyle arasındaki sipariş süreçlerini, gelişmiş özelliklere, tam entegrasyon yeteneğine sahip BayiPro B2B bayi yönetim sistemimiz sayesinde hızlı ve etkin bir biçimde yönetmeyi başardı. Bayileri ile arasındaki iş süreçlerini en aza indirerek kalite ve hizmet anlayışını bir adım öteye taşıdı.
Detaylar
Nessy, artan iş hacimleri ve kurmak istediği bayi ağı dolayısıyla kullandığı bayi yönetim sistemimiz BayiPro ile bayileri arasındaki iş süreçlerini kısaltarak, gelimiş özelliklerimiz ve tam entegrasyonumuz sayesinde hızlı ve etkin bir bayi yönetim ağı oluşturdu.
Detaylar
Vinola, bayileri için iş süreçlerinde meydan gelen tahsilat işlemlerinde hız ve kolaylığı sağlamak adına muhasebe programları ile tam entegre yeteneğine sahip PayPro etahsilat sistemimizi kullanarak bayilerinin online ödeme alışkanlıklarına farklı bir boyut kazandırdı.
Detaylar
Tekeler Otomotiv, büyüyen ve gelişen yapısında oluşturmak istediği B2B otomasyon sistemi ihtiyaçları için BayiPro'yu tercih etti. Deneyimli kadromuzun sunduğu tam entegrasyonlu B2B bayi yönetim sistemi çözümlerimiz ile Tekeler Otomotiv, bayi ağında yenilik ve hızı yönetim sisteminde buluşturdu.
Detaylar
ÇiğKöftem, gelişmiş özelliklere, tam entegrasyon yeteneğine sahip BayiPro B2B bayi yönetim sistemimiz sayesinde bayileri ile arasındaki yönetim ağını hızlı ve etkin bir biçimde sağlarken, bayileri ile arasındaki iş süreçlerini en aza indirerek kalite ve hizmet anlayışını bir adım öteye taşıdı.
Detaylar
Hidrofor yedek parça satan firma B2B bayi yönetim sistemi tercihini firmamızdan yana kullandı. Yazılım hakları sadece firmamıza ait olan bu özel yazılım sayesinde şirketin organizasyon yapısı daha güçlenerek arzu ettiği hedeflere ulaşması kolaylaştı.
Detaylar