REFERANSLARIMIZ

Türkiye’nin öncü İnternet ve bilişim firmaları arasında yer alan Esproit, Müşterilerine ayrıcalıklı bir kimlik sunar

Öz Kayalar Otomotiv'e MİKRO yazılımları ile tam entegre olan BayiPro B2B bayi yönetim sistemimizi ve tahsilat süreçlerini yönetebilmesini sağlayan PayPro etahsilat sistemimizi sunarak, bayileri arasında anlık bilgi paylaşımını ve bayileri ile arasındaki iş süreçlerini kısaltmasını sağlarken, bayilerine hızlı ve kolay online ödeme sistemini sağladık.
Detaylar
Türkiye’nin turistik ve tarihi değerlerini tanıtan Akşit Yayıncılık, dijital ortamda ürünlerini müşterilerine sunabileceği sanal mağaza desteği için Esproit’i tercih etti. Deneyimli uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümlerimiz ile Akşit Yayıncılık’a müşterilerine hızlı ve kaliteli alışverişin tüm imkânlarını sunmasını sağladık.
Detaylar
Metra-Akdeniz, farklı iş kollarında yaptığı satışlar için bayilerine kurduğu tahsilat sistemlerinde Esproit'i tercih etti. Tahsilat süreçlerinde hızlı ve güvenli ödeme imkanları sağlayan PayPro etahsilat sistemimiz gelişmiş özellikleri sayesinde de online ödeme sürecinde Metra bayilerine yepyeni bir etahsilat deneyimi sundu.
Detaylar
10 Numara Europa ile uluslararası pazarda bayileri ile arasındaki iş süreçlerini kısaltırken, gelişmiş özelliklere ve tam entegrasyon yeteneğine sahip BayiPro B2B sistemimiz ile hızlı ve etkin bir biçimde bayi ağını yöneten 10 Numara Çiğköfte kalite ve hizmet anlayışını bir adım öteye taşıdı.
Detaylar