Bayipro | B2B | Bayi Yönetim Sistemi

b2b

BAYİPRO B2B BAYİ AĞINIZDAKİ İŞ SÜREÇLERİNİ EN AZA İNDİRİRKEN ANLIK VERİ AKTARIMI SAĞLAR. TÜM PLATFORMLARDA ÇALIŞABİLME OLANAĞI SUNAR. Kapsamlı ve tam entegre B2B ticaret sistemimizde işinize en uygun olanı seçer, kendi bayi ağınızı kolaylıkla yönetirsiniz.

BayiPro B2B

BayiPro eticaret yönetim sistemini, gelişmiş özellikleri ve web service yeteneği sayesinde tek sayfadan yönetebilirsiniz. BayiPro ürün ve sipariş yönetiminin yanında bayilerinize cari hesaplar açabilme, çapraz iskontolar yaratma, detaylı rapor sunma, müşteri ve ürün grupları oluşturma, bu gruplara özel fiyat ve ürün seçeneklerini belirleme olanaklarını sağlar. Bayileriniz ya da müşterilerinizle oluşturduğunuz yönetim sisteminizde gereksiz telefon ve faks ihtiyaçlarını ortadan kaldıran BayiPro iş süreçlerinizi kısaltır. Müşteri temsilcisi ve rol tabanlı yönetimi ile sizlere saha satış sürecini yönetmede tüm olanakları sunar.

bayipro ürün

saha satış özelliği
Saha Satış Özelliği

BayiPro B2B saha satış sürecinde müşteri temsilcilerinize özel müşteri ve ürün grupları atayabilirken, onlara özel bir sistem kurar ve kontrol altına alırsınız. Müşteri temsilcinize özel yetkiler verebilir, yetkilerini kısıtlayabilir ya da sadece sizin belirlediğini müşterilerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.


her sektöre uyum
Geniş Sektör Hacmi

Gelişmiş yönetim özellikleri ile birçok sektöre hitap edebilen BayiPro, kullanıcılarına etkin bir bayi yönetim sistemi sağlar. Tekstilden otomotive, medikal ürünlerden gıdaya kadar bayi ağınız için gereken tüm ihtiyaçlarınıza tam entegrasyon yeteneğine sahip sistemi sayesinde kapsamlı çözüm olanakları sunar.


e ticaret rapor
Gelişmiş Raporlama

BayiPro B2B sizlere ürün veya bayi bazında analizler, etahsilat istatistikleri, satış raporları sunar, bayilerinizin performansları hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlar. Üye arama logları ve giriş raporları sayesinde bayilerinizin ürün aramaları ve sisteme girdikleri platformlar hakkında geniş bilgiler alırsınız.


tam entegrasyon
Tam Entegrasyon ve Mobil Uyum

Muhasebe programları ile tam entegre olan BayiPro bayi yönetim sistemi stok durumlarınız ve ürünleriniz hakkında tüm bilgilerin sistemler arası aktarımını sağlarken, tahsilat süreçlerini de sistemlere aynı anda düşürür. Mobil uyumu sayesinde tüm platformlarda ve akıllı sistemlerde çalışır.