PayPro | E Tahsilat

Etahsilat

GENİŞ SEKTÖR HACMİ VE GELİŞMİŞ PARAMETRELERE SAHİP OLAN PAYPRO TÜM TAHSİLAT SÜREÇLERİNİZE ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ SUNAR. Müşterilerinize ve bayilerinize tüm bankaların pos olanaklarını sağlarken, bankaların ürün taksit oranları ve kampanyaları ile tam entegre yeteneğine sahiptir.

PayPro Etahsilat

PayPro ödemelerinizde SSL güvencesi ve bankaların 3D-Secure desteğini sağlar, müşterileriniz güvenli bir şekilde etahsilat işlemlerini gerçekleştirir. Muhasebe programları ile tam entegre olan PayPro ödeme ve cari hesap kontrollerini sizlere sağlarken, sahip olduğu valör takip ve hatırlatma sistemi ile iş süreçlerinizi kısaltır. PayPro’ nun gelişmiş analiz ve raporlama özelliği cari hesap hareketlerinizi ve etahsilat süreçlerinizi detaylı bir şekilde raporlar ve istatistikler oluşturur. Böylece finans durumunuz hakkındaki tüm bilgilere sahip olursunuz.

paypro ürün

analiz ve raporlama
Analiz ve Raporlama

PayPro etahsilat, e-ödeme süreçleriniz,cari hareketleriniz hakkında detaylı analiz ve grafiklerin yanında tüm etahsilat süreçleriniz hakkında istatistikler ve raporlar oluşturur. Finans durumunuz hakkında detaylı bilgi sahibi olurken PayPro raporların sistem üzerinden çıktısını almanıza olanak tanır.


pos çözümü
Kapsamlı POS Çözümü

PayPro etahsilat sizlere tahsilat işlemlerinizde tüm bankaların sanal POS çözümlerini sunar. Sanal POS çözümlerinde bankaların oluşturduğu taksitleri düzenleyebilirken, tam entegrasyon özelliği ile bankaların özel olarak sunduğu kampanyalar ve taksit oranlarının sistemlerinize anlık olarak aktarımı yapılır.


ödeme hatırlatma
Ödeme Kontrol Özelliği

Müşteri ve bayilerinize sunduğu valör takip seçeneğini otomasyon sistemine bağlayarak tahsilat süreçlerinde klasik yöntemlerin dışına çıkan PayPro; tahsilat süreçlerinde borç ödeme ve borç alma durumlarını anlık olarak sistemlere entegre eder, ödeme tarihi yaklaşan borçları kullanıcılarına bildirir.


e ticaret mobil uyum
Geniş Platform Uyumu

Tüm mobil platformlar ve akıllı işletim sistemleri üzerinde sorunsuz çalışan PayPro etahsilat bayilerinizin ve müşterilerinizin etahsilat işlemlerini tek tıkla gerçekleştirirler. Mobil uyumlu yapısıyla müşterileriniz istedikleri an kolay ve güvenli bir şekilde ödeme işlemlerini yaparlar.