ShopPro | E Ticaret Paketleri

eticaret

ESPROİT’ İN ETİCARET SİSTEMİ SHOPPRO SİPARİŞTEN TESLİMATA KADAR GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERİ İLE TÜM SÜREÇLERİ SİSTEMİNDE BARINDIRIR. Muhasebe programları ile tam entegre ShopPro eticaret, müşterilerinize alışılmadık bir alışveriş deneyimi sunarken, müşteri memnuniyeti ve desteğini kusursuz bir şekilde oluşturmanızı sağlar.

ShopPro Eticaret

ShopPro mağaza yönetim sistemi, ürün satışlarınızı internet ortamında güçlendirmenizi sağlar. Satışa yönelik tüm pazarlama araçlarınız ile potansiyel müşterilerinizi artırırken, müşterilerinize alışılmışın dışında bir mağaza alışkanlığı sunar. ShopPro’ da ürün arama sırasında müşteri aramaları saklı tutularak müşterileriniz için özel ürün grupları otomatik oluşurken, müşterilerinize özel kampanyalar ve kuponlar yaratabilir, öncelikli müşteri ya da ilk müşteri gibi gruplar oluşturarak onlara özel fiyat listeleri oluşturabilir, ürünlerinizin tedarik süreçlerini anlık olarak müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. ShoPro eticaret anlayışına yeni bir soluk getirerek, gelişmiş özellikleri sayesinde müşterilerinize özel alışveriş deneyimleri oluşturmanızı sağlar.

shoppro ürün

kampanya ve promosyon
Kampanya ve Promosyonlar

ShopPro’ da tarihlerini ve koşullarını belirlediğiniz 4 al 3 öde gibi promosyonlar oluşturabilir, ürün ve müşteri kategorilerine özel kampanyalar düzenleyebilir, müşterilerinize alışveriş hareketlerine özel bonuslar kazandırabilir veya kodları otomatik oluşturulan 1 milyon kupon yaratabilirsiniz.


muhasebe entegrasyonu
Muhasebe Entegrasyonu

ShopPro muhasebe programları ile tam entegre olan sanal mağaza eticaret sistemidir. Ürün bilgilerinizi, müşteri bilgilerinizi ve daha birçok bilgiyi saniyeler içerisinde sisteminize entegre edebilirsiniz. Entegrasyon süreci deneyimli ve uzman kadromuzun belirlediği aşamalarda sistemli bir şekilde gerçekleşir.


seo optimizasyonu
Google SEO Optimizasyonu

Gelişmiş özelliği ile eticaret mağazanızın adres satırlarını düzenleyebilme imkânı sunan ShopPro SEO optimizasyonu sağlar, Google aramalarında sitenizin en üstlerde yer almasına yardımcı olur. Sanal mağazanızda müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarını görebileceğiniz analytics kodlarını destekler.


mobil uyumluluk
Mobil Uyumluluk

ShopPro mobil uyumlu sistemi sayesinde müşterileriniz, telefonlarından, tabletlerinden ve diğer tüm akıllı cihazlarından sisteme giriş yapabilir. Müşterileriniz kolayca iş süreçlerini düzenleyebilir, sipariş verebilir ya da sepete atma süreçlerini yönetirken ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirler.